PASEK – element stroju czy wy-stroju?

No właśnie :) Czasami elementy stroju, już niepotrzebne i czasami zużyte mogą dostać drugie życie w zupełnie nowym wydaniu i zastosowaniu. Macie stare skórzane paski? Broń Boże nie wyrzucajcie!!! Zobaczcie jakie piękne rzeczy można z nich zrobić :)

Pasek to nie jest „tylko” pasek.Pierwszy raz zwróciłam uwagę na spięte gazety użyte jako siedzisko w hotelu Daniel w Wiedniu, pisałam o nim TU. Bardzo  mi się spodobał ten pomysł, ale później jakoś zupełnie wyleciał mi z głowy. Natomiast ostatnio natrafiłam na kilka innych pomysłów DIY z wykorzystaniem właśnie paska i postanowiłam się z Wami nimi podzielić :)

 

Najczęstszym sposobem użycia paska jest spięcie nim gazet i jest to świetny pomysł prawda? Ja też mam tyle gazet, że czasami mi się rozjeżdżają :) Również półki z paskiem są rewelacyjne.

 

[1, 2]

Hmmmm… można znaleźć jeszcze inne zastosowanie 😉

[1, 2]

Jeszcze raz półki, dużo półek.

[1, 2, 3, 4]

Poduszka spięta paskiem? Dlaczego nie?

[1, 2]

No i jeszcze jedno łatwe zastosowanie paska. 


[1, 2]


Można też użyć pasków w sposób profesjonalniej obrobiony. Podłogi ani drzwi pewnie nie zrobimy sami, ale pomysł naprawdę ciekawy.

 

[1, 2]

 

 
W ramach powyższych inspiracji wiele znich to projekty DIY, dlatego zwracam Waszą uwagę specjalnie na te linki: DIY, DIY, DIY
 
Koniecznie podzielcie się zdjęciami jeżeli wykombinujecie coś z pasków! :)
 
A tymczasem uroczego weekendu! Pogoda jest piękna więc uciekam na słoneczko :)

 

Zapisz

3 Comments

  1. Ja planuję zrobić lustro na pasku do swojej małej łazienki. W tym celu poszukuję długiego skórzanego paska – szukam w second handach, bo to kopalnia ciekawych materiałów :) Świetnie też wyglądają paski podtrzymujące półki! Pozdrawiam :)

Leave A Reply

Navigate