Przepiękne święta? To proste!

Już wiecie, że „popełniłyśmy” z Bloggirls katalog świąteczny (KLIK) :) Chciałyśmy stworzyć na podstawie tego co jest do kupienia w polskich sklepach stylizacje świąteczne, które by nas  przekonały. Coś co każda chciałaby przenieść do własnego domu. Było trochę rozmów i negocjacji między nami bo przecież każda ma zupełnie inny styl, ale ostatecznie stwierdziłyśmy, że Święta Bożego Narodzenia to święta radosne i takiej też wymagają oprawy. Uwielbiamy skandynawski klimaty, ale jednak w święta uznałyśmy, że potrzebujemy trochę glamu :) 

Może to wynika z naszej tradycji, ale choinka i dodatki świąteczne z dzieciństwa kojarzą mi się z anielskim włosiem, lampkami, błyszczącymi dużymi bombkami a w święta chętnie wracam do tego co tradycyjne… taka się robię troszkę sentymentalna :)


Do współpracy zaprosiłyśmy kilka marek i co ciekawe wszystkie te marki miały w ofercie produkty w kolorystyce, którą wybrałyśmy: róż, złoto i miedź. Chyba przez przypadek wpisałyśmy się w obecne trendy 😉 Ciekawe to w sumie bo marki, które udostępniły produkty są tak samo różne jak my i nasze blogi a jednak jak się okazało stworzyły spójną całość jak i my z dziewczynami tworzymy zgraną paczkę :)
 

Od jakiegoś czasu podjęłyśmy z mamą decyzję, aby nie przygotowywać wszystkich wypieków samodzielnie na Święta. Ja zasadniczo jestem ciągle zapracowana i wszystkie przygotowania spadały na mamę. Dlatego od kilku lat część Wigilijnych potraw kupujemy. Może to i wbrew tradycji, ale przynajmniej nikt nie jest zły z przepracowania ani zbytnio przemęczony. Jeżeli macie ochotę trochę odciążyć siebie lub Wasze mamy czy teściowe polecam gotowe dania od Blikle (KLIK).
Wybory Lost in time zaproponowane dla Was w katalogu są oczywiście takie jak nasze ulubione wnętrza:) Naturalne:) Dlatego znalazły się tutaj przedmioty, które nie tylko pasują  ze świątecznym glamem, ale również po świętach stworzą przecudowną ciepłą i przytulną atmosferę. Nie zapominajcie też, że świeże kwiaty są ozdobą każdego stołu, nawet – może mniej dla nas tradycyjnie – Wigilijnego. Przepiękne bukiety na zdjęciach to pracownia Fabrica de Pasjone.


A to nasza propozycja jak sprawić, aby święta były przyjemniejsze dla Was lub dla Waszych obdarowanych najbliższych (jeżeli coś się Wam spodoba na prezent).
 1. Rzeźba łza 179,00 PLN, www.boconcept.com  
 2. Rzeźba Refine, 245,oo PLN, www.boconcept.com  
 3. Bombka szklana srebrno-różowa 10 cm, 25 PLN, www.houseandmore.pl
 4. Pled Night n’ day, 399,00 PLN, www.boconcept.com 
 5. Kożuch barani Sheepskin, 419,00 PLN, www.boconcept.com 
 6. Lampion HURICANE SANDRINGHAM L,  289,00 PLN, www.houseandmore.pl
 7. ŚWIECE PODŁUŻNE LUKSUSOWE BOX 6 szt 7×24 cm RÓŻ, 39.00 PLN, www.francuska-weranda.com
 8. Sofa Chelsea 2os „Regularna Oferta” 200x98x107h, 5660.00 PLN, www.francuska-weranda.com
 9. IMPRESSA Kieliszki do czerwonego wina 2szt., 79,90 PLN, www.dukapolska.com
 10. JUL2014 Świecznik gwiazda w kolorze miedzianym, 19,90 PLN, www.dukapolska.com
 11. Karafka brązowa przydymiana 3L, 50,00 PLN, www.dutchhouse.pl
 12. Lampion z kloszem CLOCHE 12×13 cm, 89,00 PLN,www.francuska-weranda.com
 13. Ławka 2 osobowa, szara, 1190,00 PLNwww.dutchhouse.pl
 14. Lniana poszewka na poduszkę 59,90 PLN, www.hm.com
 15. DE FERR 103A BLACK CLASSIC, 1.190,00 PLN, www.deferr.eu
 16. Poszewka z dżerseju 79,90 PLN, www.hm.com
 17. DE FERR 17 BLACK PATINA, 399,00 PLN www.deferr.eu
 18. Świeca zapachowa 29,90 PLN, www.hm.com
 19. Świeca 19,90 PLN, www.hm.com
http://issuu.com/staffage/docs/choinkowa_ksiazka/1

 Polecamy gorąco :)

3 Comments

 1. Orzechowy torcik Bliklego powoduje, że zachowuje się skandalicznie, bo nie mogę się oderwać. I już sobie wyobrażam moją piękną Wigilię, błyszczącą i pachnącą, w lampkami choinkowymi, świętym spokojem i … wspomnianym wyżej ciastem. A w tle kolęda… I tak ciepło w domu… Rozmarzyłam się :)

Leave A Reply

Navigate