Po prostu piękny dom

A dzisiaj dla odmiany po prostu piękny dom. Odkąd go zobaczyłam codziennie do niego wracam. Jest w nim coś wyjątkowego, czego nawet nie umiem do końca sprecyzować. Jest dla mnie idealny. Kolorystyka, styl, połączenia kolorów i materiałów. No i detale.

Oczywiście właśnie na szczegóły chciałabym zwrócić Waszą uwagę.

Dom znaleziony tutaj: http://desdemventana.blogspot.com/2011/10/tonos-de-gris-grey-tones.html

Pewnie niektórych nie zdziwię. Lampy jako pierwsze:)
Industrialne lampy Frezoli w połączeniu z lampami z kryształków. Pięknie.

A w kuchni mnóstwo dizajnerskich dodatków które tworzą klimat.

A oto właśnie one. Kolory przewodnie: czarny i srebrny.


1. Mikser Artisan KitchenAid, 2. Blender Artisan KitchenAid, 3. Włącznik Berker seria 1930, 4. Chlebak Wesco Breadboy, 5. Uchwyt Formani Ferrovia, 6. Kosz na śmieci Wesco Baseboy 15 litrów.

 

 

Moim zdaniem to właśnie te małe rzeczy sprawiają, że kuchnia ma klasę. Najprostsza kuchnia z IKEA z dobrym blatem, ładnymi uchwytami i takimi dodatkami będzie wyglądała jak milion dolarów.

Betonowe blaty wyglądają przy czarnej błyszczącej kuchni rewelacyjnie. Przepiękne przełamanie. Zobaczcie więcej pomysłów na takie blaty na stronie producenta kuchni: http://lodderkeukens.nl/keukens/

 


W łazience na ścianach tadelakt, stiuk ozdobny pochodzący z okolic Marrakeszu w Maroku. Jedyny wodoodporny! …. i bardzo rzadko kładziony w Polsce.


Sypialnia wygląda zupełnie prosto, ale to nie są „zwykłe” meble. Chociaż akurat na te bym nie wydała tyle ile kosztują:)

1. Lamp TROPIQUE Blue Nature, 2. Łóżko Gervasoni Gray 80E, 3. Stolik Gervasoni Gray 45

Większe zdjęcia tutaj: http://www.cartecolori.nl/2012/08/01/nieuws/van-vakantiewoning-tot-villaNie wiem jak Wy, ale ja się naprawdę zakochałam w tym domu:)

1 Comment

Leave A Reply

Navigate