Lniane zasłony

Mój ulubiony styl czyli belgijski (pisałam o nim TU) bazuje na naturalnych materiałach i kolorach.
A synonimem naturalności jest dla mnie len. Uwielbiam go w każdym wydaniu, oczywiście tak długo jak jest w naturalnych kolorach :)
Nie jest łatwo kupić jednak lniane zasłony w rozsądnej cenie. Wiem bo szukałam..i szukałam… i szukałam:) Ale jak mówią kto szuka ten znajdzie, a może wcale tak nie mówią:) Tak czy inaczej znalazłam. I chętnie podzielę się z Wami chętnie moimi doświadczeniami.
Najpierw inspiracje. Podobają mi się zasłony w bardzo naturalnych kolorach (wiem powtarzam się) i najbardziej lnianej fakturze, za długie i co za tym idzie ciągające się po podłodze.

 

 

 

 

Co ciekawe, zasłony które znalazłam były mi odradzane przez wszystkie Panie z najbardziej renomowanych sklepów warszawskich jako „zbyt siermiężne”. Podobno „takiego” lnu się na zasłony nie używa. No chyba, że mi się tak podoba. No więc właśnie przyznaję, że mi się tak podoba:) A zasłony kupiłam we francuskim sklepie. Tu mała próbka:

 

 

Sklep znalazłam przez Homebook – całkiem ciekawy pomysł na zgromadzenie inspiracji, architektów oraz wielu sklepów pod jednym adresem. Zasłony pochodzą z firmy AM.PM. ale sprzedawane były przez sklep La redoute. Niestety obecnie już ich nie ma w ofercie. Są jeszcze inne w dziale Outlet. Niemniej jednak sklep ten bardzo gorąco polecam, zwłaszcza szukającym lnu. Dodatkowo, obsługa była bardzo miła, a przesyłka przyszła w ciągu 2 dni.
I mówię Wam… nie ma domu bez zasłon:)

 

6 Comments

Leave A Reply

Navigate